Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Манікюрія»
- Коментар продавця
Дякую за довіру! Звертайтесь!
Ірина З.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця
Брала термошапку . Якість чудова ! Використовую у зефірній флористиці, радію тому , що підкладка не клейонка , а хб)
Дякую магазину за мега швидку відправку 🩷Марія Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Анастасія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса Ф.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Елена Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Покупкой задоволена, великий асортимент товару, можна підібрати все необхідне в одному місці. Швидка обробка замовлення, ввічливий продавець, дбайливе пакування. Дякую за обслуговування та швидку відправку.
Лариса Т.- Людмила К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ліна Г.

Дякую 🥰 Прийшло швидко
Вічливий продавець
Все супер🫶
Дякую за довіру! Звертайтесь!