Відгуки про компанію Інтернет-магазин «Манікюрія»
Вже не вперше роблю замовлення у цього продавця. Товаром і обслуговуванням довольна! Замовляла термошапку, поки тестую). Дуже якісна продукція та ще по вигідним цінам! Швидка відправка!Рекомендую!!!
Ирина К.- Ольга Л.
- Едуард Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лариса П.
- Ольга Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Вікторія С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Ольга Б.
- Коментар продавця
Ми взагалі нічого вам не відправляли, бо ви не сплатили 😂😂. Ви в ч/с у багатьох магазинів і в нашому також ✌️
Юлия Ш.- Коментар продавця
- Коментар продавця
дякую за довіру !!
Елена Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua- Коментар продавця

Товар прийшов цілий не пошкоджений, гріє добре. Одним словом я задоволена.
Дякую, звертайтесь !! Завжди вам раді!